Склеювання, ремонт конвеєрних (транспортерних) стрічок

Склеювання, ремонт конвеєрних (транспортерних) стрічок

Склеювання, ремонт конвеєрних (транспортерних) стрічок

Одним з найбільш поширених способів з’єднання конвеєрних стрічок є холодна вулканізація методом заклеювання  конвеєрної стрічки.

Цей метод легко використовувати навіть при відсутності достатнього місця для маніпуляцій, в важкодоступних місцях. Термін простою обладнання при такому з’єднанні – мінімальний і складає орієнтовно до 10 годин.

Види пошкоджень конвеєрних (транспортерних) стрічок, які можна ремонтувати:

  • Поздовжній поріз конвеєрної стрічки (будь-якої довжини, наскрізні та глибокі порізи);
  • Пробої конвеєрної стрічки наскрізь;
  • Ушкодження борту конвеєрної стрічки;
  • Ушкодження обкладок конвеєрної стрічки;
  • Поперечні порізи гумовотканинних конвеєрних стрічок (до 20% від ширини стрічки).

ТОВ «Укрпроммінерал» проводить роботи по ремонту конвеєрних (транспортерних) стрічок, стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок, заклеювання конвеєрних (транспортерних) стрічок, вулканізації конвеєрних (транспортерних) стрічок, як на об’єкті Замовника, так і на власному виробництві (з метою подальшого пересилання Замовнику).

Шевронування конвеєрних стрічок

Для підвищення продуктивності конвеєра, який працює під нахилом, застосовується шевронування (рифлення) конвеєрних стрічок.

За допомогою холодної вулканізації ТОВ «Укрпроммінерал» проводить наклеювання шевронів різної модифікації на конвеєрну (транспортерну) стрічку.

Схема розміщення і розміри шевронів можуть бути цілком різними і визначаються під індивідуальну вимогу Замовника, в залежності від функцій конвеєра та крупності матеріалу, що транспортується.