Розробка конструкторської документації

Конструкторська документація (КД) - основний елемент будь-якого машинобудівного виробництва, що визначає як ефективність виробничого процесу, так і якість виготовленої продукції.

Наш конструкторський відділ виконує розробку повних виробів різних видів або окремих деталей / вузлів / механізмів до них, і оформить на них конструкторську документацію по наданим зразкам або технічним завданням. Всі проектні роботи проводяться в сучасних системах автоматизованого проектування, таких як Pro / Engineer, Creo Parametric, Autodesk Inventor, Solid Works і інших широко використовуваних САПР.

Інші послуги

ТОВ «Укрпроммінерал» має право на ведення проектної діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів гірничого виробництва, розробкою спеціальних розділів проектів, технологічного проектування гірничих підприємств, інжинірингових робіт. 

Корисні копалини, які добувають з надр землі, відносять до мінеральної сировини, яке включає в себе більше 200 мінералів, які відрізняються один від одного по фізичній формі, складу, застосування та іншими ознаками. 

Проводимо капітальний ремонт грохотів всіх типів і моделей на професійному обладнанні в короткі терміни.