Промивні системи

ТОВ «Укрпроммінерал» виробляє під замовлення промивні системи під Ваші технічні умови: проектування, виготовлення, монтаж.

Розробляємо промивні системи під конкретні завдання виробництва, тим самим забезпечуючи високе вилучення корисних копалин і максимальні економічні показники їх освоєння.

Промивні системи укомплектовані всім необхідним обладнанням для їх запуску в роботу, складаються з окремих модулів, що розміщуються на напівмобільній рамі ( «лижах»), що дозволяє легко переміщати їх протягом сезону.


Форсунки для систем зрошення (бризгала) - необхідне оснащення грохоту при мокрому сортуванні матеріалів. Вони виробляються з поліуретану з різними розмірами отворів, що впливає на витрати води при промиванні щебеню або піску, тому застосовуються для просіювання вологої, липкої або глинистої сировини.

Форсунки для мокрого просівання дозволяють під високим тиском ретельно розмити складний матеріал, тим самим домогтися точного поділу за класами крупності. Правильна інсталяція істотно покращує якість сортування і економить оборотну воду. Форсунки не схильні до забивання навіть частинками розміром до 3 мм. Вони добре зарекомендували себе при роботі на грохотах на операціях промивки, забезпечуючи віялоподібний водяний струмінь з тиском 1,5-3,0 бар. Вони дозволяють підвищувати ефективність операцій класифікації та знешламлення, при збагаченні збільшують обсяг сипких матеріалів, а також термін служби ситових панелей з поліуретану або гуми.

Очищення сит від залипання вологим або грудок/овим матеріалом можлива за рахунок спеціальної системи підбиття ситових поверхонь гумово-металевим шнуром, оснащеним гідравлічним приводом.

Така система проста у використанні, може легко монтуватися при погіршенні погодних умов і легко регулюється. Вона підходить для таких матеріалів: вугілля, вапняк, кварцові піски, гранітні відсіви розміром до 10 мм, тощо