Проектування, виготовлення та сервіс гірнично - збагачувального обладнання
Про компанію
Наша команда зібралася, щоб реалізувати нову модель роботи з підприємствами гірничого напрямку. При цьому наші співробітники мають більш ніж 10-ти річний досвід роботи в проведенні складних лабораторних аналізів, в створенні технологічних схем з подальшим проектуванням і виробництвом «під ключ» технологічних ліній в області гірничого машинобудування, в підготовці техно-робочої документації нових і вже працюючих гірничих підприємств.
Наша мета - це надійні технічні рішення. Ми хочемо, щоб наші інноваційні продукти швидше впроваджувалися на підприємствах , щоб наші вироби були зручними в експлуатації, щоб кожна тонна готової продукції щогодини поповнювала скарбничку наших замовників.
Наше обладнання
Грохоти інерційні легкого типу (ГІЛ)
Грохоти інерційні легкого типу призначені для механічного сортування сипких або кускових матеріалів по крупності від 2 до 100 мм.
Грохоти високочастотні (ГВЧ)
Грохоти високочастотні призначені для сухого або мокрого просівання сипких матеріалів з об'ємною масою не більше 2,8 т / м³.
Грохоти інерційні важкого типу (ГІТ)

Грохоти інерційні важкого типу призначені для механічного сортування сипких або кускових рудних матеріалів по крупності від 20 до 350 мм.

Грохоти інерційні самобалансні (ГІСЛ)

Грохоти інерційні самобалансні призначені для просівання сипких матеріалів з об'ємною масою насипного вантажу 1,4 т / м³.

Грохоти полічастотні (ГВМ)

Інноваційні грохоти ГВМ (полічастотні) призначені для сухого високочастотного просівання сипких матеріалів з об'ємною масою не більше 2,0 т / м³ по крупності від 0,03 мм до 2,0 мм.

Технологічні лінії

Пропонуємо послуги з розрахунку, проектування і постачання комплексних технологічних ліній «під ключ».

Промивально-збагачувальне обладнання

Промивальне обладнання, основною функцією якого є очищення тонких пісків або шламів вугілля від пилоподібних і глинистих часток (клас крупності менше 20 мкм), а також його подальше зневоднення.


Живильники вібраційні

Вібраційні живильники (віброживильники) використовуються для рівномірної подачі не схильних до злипання кускових, сипких матеріалів в прийомні ємності або на конвеєрний транспорт.

Живильники стрічкові

Стрічкові живильники призначені для транспортування (переміщення) сипкої сировини з бункерів до основного технологічного обладнання.

Конвеєри

Стрічкові конвеєри є найбільш поширеним типом транспортуючих машин, призначених для транспортування безперервним потоком сипких (піску, землі, цементу), кускових (щебеню, гравію і ін.) І штучних (цегли, блоків, плитки та ін.) матеріалів в горизонтальному і похилому положеннях.

Накопичувальні бункери
Служить перехідною `ємністю в процесі безперервного виробництва при переході з однієї частини виробничого циклу в іншу.
Дробарки молоткові

Дробарка молоткова СМД 112 застосовується для дроблення крихких і м’яких матеріалів: кам’яного вугілля, кам’яної солі, крейди, гіпсу, цегляного та вогнетривкого бою, селітри, вапняку, деяких руд та інших малоабразивних матеріалів з вологістю, при якій не відбувається замазування отворів колосника.

Дробарки відцентрові з вертикальним валом

Дробарки відцентрово-ударного подрібнення можуть використовуватися для дроблення, помелу або грануляції рудних і нерудних матеріалів будь-якої міцності, в тому числі і абразивних та важкодробимих

Наші послуги

ТОВ «Укрпроммінерал» має право на ведення проектної діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів гірничого виробництва, розробкою спеціальних розділів проектів, технологічного проектування гірничих підприємств, інжинірингових робіт. 

Конструкторська документація (КД) - основний елемент будь-якого машинобудівного виробництва, що визначає як ефективність виробничого процесу, так і якість виготовленої продукції.

Корисні копалини, які добувають з надр землі, відносять до мінеральної сировини, яке включає в себе більше 200 мінералів, які відрізняються один від одного по фізичній формі, складу, застосування та іншими ознаками. 

Проводимо капітальний ремонт грохотів всіх типів і моделей на професійному обладнанні в короткі терміни.